Ümraniye Mezoterapi 0532 173 4989 Tedavisi Fiyatları

Ümraniye Mezoterapi Tam Nerede 2021 2022 2023

Geleneksel Mezoterapi, Avrupa tıbbi kaplıcalarında, yaşlanan cildi vitamin, mineral ve amino asitlerin mikro enjeksiyonları ile tedavi etmek için yaygın olarak kullanılmaktadır. 

Neyse ki, teknolojideki gelişmeler bu müdahaleci prosedürde gelişti ve şimdi çok daha kolay iğnesiz bir alternatif sunmaktan memnuniyet duyuyoruz. 

Marie-Danielle Cilt Bakımında, aynı sonuçları ancak geleneksel Mezoterapinin acı verici özellikleri olmadan vermek için Enjeksiyonsuz Mezoterapi kullanmayı seçtik.

Mezoterapi, serbest radikallerle savaşmaya yardımcı olan, hücresel yenilenmeyi, kan dolaşımını, lenfatik drenajı, kolajen ve elastin üretimini teşvik eden kanıtlanmış bir yaşlanma karşıtı terapidir.

MEZOTERAPİ NASIL ÇALIŞIR?

Ultrasonik yüksek Frekans Mezoterapi (UHFM), ultrasonik yüksek frekanslı dalgalarla ciltteki mikro kanalları ağrısız bir şekilde açarak çalışır ve vitamin, mineral, amino asit ve hyaluronik asit kokteyli için bir dağıtım sistemi görevi görür. 

Epidermisin dış tabakasında güçlü bir aktif bileşen serumu biriktirilir ve hücre zarının geçirgen olmasına izin vererek ve hayati besin infüzyonunun emilimini kolaylaştıran dermal tabakalar boyunca itilir. 

Mezoterapi çubuğuna kırmızı ışık fototerapisinin eklenmesi, kolajen üretiminde ek bir artışa yardımcı olur. 

Ümraniye Mezoterapi 0532 173 4989 Tedavisi Fiyatları
Ümraniye Mezoterapi 0532 173 4989 Tedavisi Fiyatları

MEZOTERAPİNİN FAYDALARI: 

İğnesiz yüksek frekanslı mezoterapi, cildin gençleşmesine yardımcı olur:

Gelişmiş cilt tonu ve kırışıklık azaltma için fibroblastların (kolajen hücreler) işlevini uyarır.

Azaltılmış su tutma, gelişmiş hücre beslemesi ve detoksifikasyon için uyarıcı mikro sirkülasyon.

Daha genç ve sağlıklı bir cilt için antioksidan, antienflamatuvar ve anti-aging.

Bir dizi minimum 4 Mezoterapi tedavisi, hücresel yenilenmeyi artıracak, yüz, boyun ve dekolte cilt kalitesini ve görünümünü iyileştirecek, hidrasyonu artıracak ve kollajen / elastin üretimini teşvik edecektir.  

En iyi sonuçlar için, hastalar 4 haftalık bir süre içinde haftada 2 tedavi seansından sonra belirgin iyileşmeler görebilir. Sonuçları korumak için genellikle yıllık tedavi seansları gereklidir. 

Müşteriler gerçekçi beklentilere sahip olmalı ve sonuçları en iyi şekilde korumak için yaşam tarzı değişiklikleri yapmaya hazır olmalıdır.

Cildin zararlı UV ışınlarına maruz kalmasını onarmaya yardımcı olmak, kurumaya ve soğuk havaya hazırlanmasına yardımcı olmak için yaz aylarından sonra tedaviye başlamanızı öneriyoruz. 

TEDAVİ SONRASI BAKIM

Tedavi sonrası herhangi bir kesinti süresi yoktur. Tedaviden sonra 24 saat boyunca sıcak saunalardan ve yorucu aktivitelerden kaçının.

MEZOTERAPİ SEANSI SIRASINDA NE BEKLENMELİ

Çubuğun bulunduğu yerde cildin hafifçe sıkılması ve titremesi normaldir. Acı verici değildir ama ilk seferinde şaşırtıcı olabilir. 

ÜMRANİYE İLÇESİ , ÜMRANİYE MERKEZ , ADEMYAVUZ , ALTINŞEHİR , ARMAĞANEVLER , AŞŞAĞIDUDULLU , ATAKENT , CEMİL , ÇAKMAK , ÇAMLIK , DUMLUPINAR , ELMALIKENT , ESENEVLER , ESENKENT , ESENŞEHİR , FATİHSULTANMEHMET , HEKİMBAŞI , HUZUR , IHLAMURKUYU , İNKİLAP , İSTİKLAL , KAZIMKARABEKİR , MADENLER , MEHMETAKİF , NAMIKKEMAL , NECİPFAZIL , PARSELLER , SARAY , SİTE , ŞERİFALİ , TANTAVİ , TATLISU , TEPEÜSTÜ , TOPAĞACI , YAMANEVLER , YUKARIDUDULLU MAHALLESİ-SEMTİ