Şişli Mezoterapi 0532 173 4989 Tedavisi Fiyatları

Şişli Mezoterapi Uzmanı 2021 2022 2023

Mezoterapi, genel olarak eski cilt hücrelerini yenileyen, cildin parlaklığını artıran ve ciltteki hücreleri sıkılaştıran bir tedavidir.

A, C ve E vitaminleri bu tedavide kullanılan vitaminlerdir. Bu vitaminler depolanır ve deri üstündeki köklere enjekte edilir. Böylelikle ciltteki kırışıklıkların tedavi edilmesi hedeflenir. Böylelikle bu tedavi sonunda daha parlak bir cilde sahip olmak mümkündür.

Normal Yaşamınıza Devam Edin

Bu tedavinin kesin sonuçları 6-8 seans sonra alınır. Seanslar arasında günlük hayatınıza devam edebilirsiniz. Bu tedavi, günlük hayatınızı bozabilecek hiçbir şeyi içermez. Tek sorun, hassas cilde sahip kişilerde ortaya çıkabilir. İşlem sırasında ciltte biraz kızarıklık olacaktır. Bu kızarıklıklar makyajla kapatılabilir ve günlük hayatınıza devam edebilirsiniz.

Şişli Mezoterapi 0532 173 4989 Tedavisi Fiyatları
Şişli Mezoterapi 0532 173 4989 Tedavisi Fiyatları

Ciltteki saç dökülmesi ve pigmentasyonlar başarılı mezoterapi ile tedavi edilebilir. Tüm cilt problemlerinde ve tüm cilt tedavilerinde olduğu gibi mezoterapi gerektiren problemlerde mezoterapi tedavisi için merkezin seçilmesi önemlidir.

MEZOTERAPİ NEDİR?

Mezoterapi, bölgeye göre farklı ürün kombinasyonlarının küçük iğnelerle cilt altına enjekte edildiği bir tedavidir.

Mezoterapi hangi alanlarda kullanılabilir?

Mezoterapi öncelikle üç alanda kullanılabilir; yüz mezoterapisi, kafa derisi mezoterapisi ve selülit mezoterapisi.

Yüz mezoterapisini kimler alabilir?

Yüz mezoterapisi yaşlanmayı durdurmak ve yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırmak isteyen tüm hastalar için uygundur. Özellikle güneşe çok maruz kalanlarda ve sigara içenlerde periyodik mezoterapi yaşlanma sürecini önemli ölçüde yavaşlatır.

Yüz mezoterapisi nasıl yapılır?

Cilt temizlendikten sonra hastaya anestezik krem ​​sürülür ve 30 dakika beklenir. Daha sonra cilt tipine göre hazırlanan karışımlar cildin alt kısmına enjekte edilir. PRP tedavisi ile birlikte yapılabilir ve mükemmel sonuçlar verir.

Terapiden hemen sonra günlük hayata dönmek mümkün müdür?

Küçük iğne izleri 24 saat içinde tamamen kaybolacaktır. İşlem sonrası makyaj yapılabilir.

Mezoterapi kimlere yapılamaz?

Hamile kadınlar, emziren anneler, tedavi bölgesinde enfeksiyon olanlar ve kan sulandırıcı kullanan kişiler mezoterapi yaptıramazlar.

Mezoterapi tedavisini ne sıklıkla yaptırmalıyım?

1-2 hafta arayla yapılan 4-6 seans bir tedavi süreci olarak kabul edilir. Tedaviden sonra parlaklığı ve zindeliği korumak için 3-6 ayda bir tekrarlanması önerilir.

Mezoterapi tedavisinin herhangi bir yan etkisi var mı?

İşlem sonrası tedavi bölgesinde morluklar olabilir. Nadir de olsa bildirilen bazı alerji vakaları da vardır.

SAÇ DERİSİ MEZOTERAPİSİ İÇİN

Mezoterapi nedir?

Mezoterapi, bölgeye göre farklı ürün kombinasyonlarının küçük iğnelerle cilt altına enjekte edildiği bir tedavidir.

Saçlı deri mezoterapisi nedir?

Genel veya erkek tipi saç dökülmesi yaşayan hastalar için yapılan bir tedavidir; şeftali tüyünü güçlendirmek ve onları koyu siyah saça dönüştürmek ve yeni tüylerin büyümesini teşvik etmek.

Saçlı deri mezoterapisi nasıl yapılır?

Tedavi öncesi hasta saçlarını yıkamalıdır. Saçlı deri dezenfeksiyonu sağlandıktan sonra gerekli ürünler küçük iğnelerle enjekte edilir.

Saçlı deri mezoterapisi öncesi ve sonrasında nelere dikkat etmeliyiz?

Saç boyama, vurgu gibi uygulamalardan tedaviden 24 saat önce ve sonra kaçınılmalıdır. saçlar ilk 24 saatten önce yıkanmamalıdır.

Saçlı deri mezoterapisi kimlere yapılamaz?

Hamile kadınlar, emziren anneler, tedavi bölgesinde enfeksiyon olanlar ve kan sulandırıcı kullanan kişiler mezoterapi yaptıramazlar.

Saçlı deri mezoterapisinin etkileri ne zaman başlar?

Ortalama 3-4 seanstan sonra saç dökülmesi azalır. Terapi sonrasında saçlar güçlenir, daha bol olur ve yeni saçlar çıkmaya başlar.

Saçlı deri mezoterapi tedavisinin herhangi bir yan etkisi var mı?

Tedaviden sonra hasta baş ağrısı yaşayabilir.

Mezoterapi

Mezoterapi tedavisi vücudun yenilenme sürecinde ihtiyaç duyduğu vitaminlerin enjekte edilmesi ve genç görünümün korunmasıdır.

ŞİŞLİ İLÇESİ , ŞİŞLİ MERKEZ , 19MAYIS , AYAZAĞA ,BOZKURT , CUMHURİYET , DUATEPE , ERGENEKON , ESENTEPE , ESKİŞEHİR , FERİKÖY , FULYA , GÜLBAHAR , HALASKARGAZİ , HALİDEEDİPADIVAR , HALİLRIFATPAŞA , HARBİYE , HUZUR , İNÖNÜ , İZZETPAŞAÇİFTLİĞİ , KAPTANPAŞA , KURTULUŞ , KUŞTEPE , MAHMUTŞEVKETPAŞA , MASLAK , MECİDİYEKÖY , MEŞRUTİYET , NİŞANTAŞI , OKMEYDANI , OSMANBEY , PANGALTI , PAŞA , TEŞVİKİYE , TOPAĞACI , PAŞA MAHALLESİ-SEMTİ