Kartal Mezoterapi 0532 173 4989 Tedavisi Fiyatları

Kartal da Mezoterapi Nerelerde 2021 2022 2023

Sonuçlar: Liposuction vücuttaki istenmeyen yağ birikintilerinin giderilmesi için bir yöntem olmasına rağmen, gerçek şu ki bu yöntem ağrılı bir iz bırakmaktadır. Ağrısız ve yara izi bırakmadan sağlıklı bir vücut ve şekil bekleyen kişiler Mezoterapiyi hak ettiği tercihi yaparlar. İnsanlar sonuçları bir ay içinde görebilir. Doğru egzersiz ve sağlıklı beslenme planı yoluyla selutit sonuçlarını sürdürmeleri gerekir. Basit bir ifadeyle, arzu ettiğiniz vücut konturunu elde edebilir ve Mezoterapiye bakabilirsiniz.

Mükemmel bir Yaşlanma Karşıtı İlaç Olarak Mezoterapi

Yaşlandığımızda yüz ve boyunda yaşlanma belirtileri görülmeye başlar. Mezoterapi estetik yüz ve boyun görünümümüzü geri kazanmamıza yardımcı olur. Cilt elastikiyetini kaybeder ve üzerindeki yer çekiminin etkisiyle gevşeme eğilimi gösterir. Kolajenin parçalanması aynı zamanda cildin canlı ve ışıltılı görünümünü de soldurur. Boyun kasları da gevşer ve derisi sarkmaya başlar. Yaşlanma sürecini durduramayız ama Mezoterapi bu süreci tersine çevirmemizi sağlar. 

Bu yöntemde doktorlar vitamin ve iz minerallerden oluşan enjeksiyonlar verirler. Bu bileşenler cilt metabolizmasını harekete geçirir, böylece kolajın büyümesi yeniden başlar. Enerji ve canlılık yayan sağlıklı bir cilde sahip olabilirsiniz. Bu prosedürün sonucu oldukça dramatiktir. Hepsinden iyisi, bu tedavinin biraz aksama süresi vardır. Tedaviden hemen sonra morluk, nodüler ve şişlik hissedebilirsiniz ancak 2 gün içinde her şey normale döner. 

İnsanlar 1-2 seanstan sonra yüz görünümlerinde iyi gelişmeler olduğunu fark ederler. Eskisinden daha genç ve taze görünüyorlar. Sonuçlar oldukça doğaldır, arkadaşınız herhangi bir tedavi geçirdiğinizi fark etmeyecektir. Bir kişi en dikkat çekici sonuçları görmek istiyorsa, daha fazla seansa gitmesi gerekir. Tedavinin sonuçları kalıcıdır, ancak yaşlanma sürecinin durdurulamayacağı bilinmelidir. Bu nedenle, estetik vücut ve cilt görünümünü geri kazandırmak için bakım seansından geçilmesi tavsiye edilir. 

Kartal Mezoterapi 0532 173 4989 Tedavisi Fiyatları
Kartal Mezoterapi 0532 173 4989 Tedavisi Fiyatları

Mezoterapi Maliyeti

Mezoterapi için uygun fiyatlar sunuyoruz. Maliyet normalde tedavi gerektiren alana ve olumlu sonuçlar elde etmek için gereken seans sayısına bağlıdır. Maliyet, çalışılan alana bağlı olarak 300-600 arasında herhangi bir yerde olabilir ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için birden fazla işleme ihtiyaç duyabilir. Deneyimli doktorların endişelerinizi her zaman istediğiniz şekilde ele almaya hazır olduğu Allcare’de sizi ağırlıyoruz. 

Yan etkiler:

Lipodissolve riskleri, böylesine etkileyici faydalar sunan bir prosedür için şaşırtıcı derecede minimumdur. Bazı yan etkiler ortaya çıkabilir, ancak vakaların büyük çoğunluğunda minimal ve geçicidir. Tedaviye girdikten sonraki ilk birkaç saat içinde, hastaların küçük bir kısmı baş dönmesi yaşar. ateş. terlemek. veya bayılma. Enjeksiyon bölgelerindeki bazı kısa vadeli yan etkiler, tedavi edilen bölgede hafif şişlik, morarma, kaşıntı ve genel rahatsızlık içerebilir. Bu semptomlar tedaviyi takiben 3 güne kadar sürebilir. Vücudunuz parçalanmış yağlı yapıları atık ürünlere dönüştürürken hafif, aralıklı ishal de yaşayabilirsiniz. Bazı kadınlar, parçalanmış yağ hücreleri tarafından salgılanan hormonların bir sonucu olarak, intermenstrüel kanamanın meydana geldiğini bildirebilirler. 

Lipodissolve, HIV, Hepatit, aktif kanser, karaciğer hastalığı, böbrek hastalığı, kanama bozukluğu, Diyabet, Hamile veya emziren kişilerde tavsiye edilmez. 

Lipodissolve uygulanan bazı hastalar, derinin derinliklerinde topaklar hissettiğini bildirmiştir. Kalsiyum birikintilerine benzer olarak tanımlanan deri altındaki bu nodüller hafif hassas olabilir. Bununla birlikte, lipodissolve’nin yaygın (ve geçici) bir sonucudur. Topaklar, yağ çözüldükçe gelişir ve vücut tedavi edilen bölgede kalan yağı filtreleme işlemini tamamladıktan hemen sonra dağılır.

Arka fon:

En uygun şekilde “enjeksiyon lipoliz” olarak adlandırılan tedaviler, genellikle istenmeyen lokal yağ birikimlerini azaltmak veya ortadan kaldırmak için “mezoterapi” terimiyle ilişkilendirilmiştir. Halk dilinde “mezoterapi” öne çıkmasına rağmen, yağı “erittiği” iddia edilen tedaviler için çeşitli terimler birbirinin yerine kullanılıyor gibi görünmektedir.

Enjeksiyon lipolizi tipik olarak Lipodissolve ™ ve Lipostabil ™ gibi ticari olarak adlandırılan ürünlerle veya bileşik eczaneler tarafından sağlanan tescilli formülasyonlarla yapılır. Tüm enjeksiyon lipoliz formülasyonlarındaki tek ortak bileşen fosfatidilkolindir (PPC).

Amerika Birleşik Devletleri’nde, safranın bir bileşeni olan sodyum deoksikolat (DC), PPC’yi çözülebilir ve çözeltiden çökelmeden enjekte edilebilir bir biçimde tutmak için kullanılan ikinci bir ana bileşendir.

Fosfatidilkolin (PPC) ve sodyum deoksikolat (DC) hem fosfolipidler, emülgatörler hem de yüzey aktif maddelerdir. PPC, hücre zarlarının en bol fosfolipid bileşenidir, asetilkolinin öncüsü ve lipoproteinlerin bir bileşenidir. DC, safranın bir bileşenidir. Her iki madde de insan vücudunda doğal olarak bulunur.

Mezoderm içine yapılan enjeksiyonların aksine, enjeksiyon lipoliz tedavileri deri altı yağa verilir. Her iki durumda da, fasya hasarını önlemek için enjeksiyon derinliği kritiktir. PPC ve DC ile tedavinin, doğrudan toksik veya sürfaktan etkilerine bağlı olarak adiposit nekrozu ile deri altı yağını azalttığı varsayılmıştır.

Fosfatidilkolin (PPC) ve sodyum deoksikolat (DC), diğer uygulamaların yanı sıra yüzey aktif maddeler ve ilaç taşıyıcıları olarak kullanım için ABD Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) tarafından onaylanmıştır, ancak hiçbiri deri altı enjeksiyon için onaylanmamıştır. Lipodissolve ™ ve Lipostabil ™, FDA tarafından onaylanmamıştır.

PPC / DC ve diğer ilaçların tescilli formülasyonları, eczanelerde bileşik olarak üretilmiştir, ancak bu tür formülasyonlar, iyi üretim uygulamaları ve sterilite açısından standardizasyondan yoksundur.

FDA, yağ birikintilerini azaltmak için enjeksiyonların yapıldığını gayet iyi biliyor, ancak ajans şimdiye kadar, bileşik PPC / DC kullanımını kısıtlamak için uygulama yetkisini kullanmadı.

Enjeksiyon Lipolizinin Güvenliği ve Etkinliği

Bugüne kadar, enjeksiyon lipolizinin güvenliği ve etkinliği hakkındaki raporlar anekdot niteliğindedir. Bu ilaçların deri altına enjeksiyonunu içeren herhangi bir klinik çalışma, araştırma amaçlı yeni bir ilaç (IND) başvurusu için FDA onayı ve ayrıca IRB onayı gerektirir. 

Mikobakterium deri enfeksiyonları dahil olmak üzere advers olay raporları, enjeksiyon lipolizi için bileşik preparatların enjeksiyonunu takiben bildirilmiştir. 

Lipodissolve, invaziv olmayan bir tedavidir ve 1980’lerde İtalya’da prosedürün sunulmaya başlanmasından bu yana kalıcı veya yaşamı tehdit eden hiçbir yan etki kaydı yoktur. Kalifiye olmayan bir doktorun, gerçekte zarar vereceğinden daha olumlu sonuç almaması daha olasıdır, ancak önlem almak her zaman en iyisidir. Lipodissolve, liposuction veya karın germe gibi kozmetik cerrahi prosedürlerin aksine, nadiren, tedaviden önceki haftalarda hasta tarafından herhangi bir bilinçli hazırlık yapılmasını gerektirir. Enjeksiyon bölgelerinde morarma oluşma olasılığını azaltmak için hastalara işlem günü kendilerini sulandırmaları tavsiye edilir.


Enjeksiyon Lipolizine İlişkin Öneriler

Hastalar, bu prosedürün enjeksiyon için FDA tarafından onaylanmayan bileşik ilaçları kullandığı konusunda bilgilendirilmelidir.

Bir PPC / DC kombinasyonunun kullanımına, FDA onaylı IND (araştırma amaçlı yeni ilaç) çalışma protokolü altında çalışan bir klinik araştırma bağlamında izin verilir.

Doktorlar, enjeksiyon lipoliz amacıyla belirli bir hasta için tasarlanmış bir bileşim eczanesinden kişiselleştirilmiş reçeteler sipariş edebilir. Bileşik ilaçların “toplu” satın alınması mümkün olmayacaktır. FDA tarafından onaylanmamış bileşik ilaçları içeren FDA soruşturması ve yaptırım riski vardır.

KARTAL İLÇESİ , KARTAL MERKEZ , ATALAR , ÇARŞI , CEVİZLİ , CUMHURİYET , ESENTEPE , GÜMÜŞPINAR , HÜRRİYET , KARLITEPE , KARTAL , KORDONBOYU , ORHANTEPE , ORTA , PETROLİŞ , RAHMANLAR , SOĞANLIK , TOPSELVİ , UĞURMUMCU , YAKACIK , YALI , YUKARI MAHALLESİ-SEMTİ