Fatih Mezoterapi 0532 173 4989 Tedavisi Fiyatları

Fatih Mezoterapi güvenli midir? 2021 2022 2023

Mezoterapi, istenmeyen küçük lokalize yağ alanlarının parçalanmasına yardımcı olan basit bir dizi enjeksiyon içerir. Bu vücut yağını parçalama sürecine lipoliz denir.

Cilde solüsyon enjekte ederek leke yağını azaltmanın bu yöntemi, adı tanınan birçok prosedüre dahil edilmiştir. Bazı doktorlar etkinliği artırmak için ek tedaviler ekler. Bunlar arasında ultrason (Dr. Sedgh’in kullandığı rahatsızlık yoktur), VelaSmooth veya Endermologie vardır.

Enjeksiyon bazlı lipoliz ile tedavi edilebilen alanlar şunları içerir:

  • Üst ve alt karın
  • Uyluk
  • Üst kollar
  • Sütyen çizgisinin altındaki şişman şişkinlikler
  • “Aşk kolları”
  • Eyer çantaları
  • Çifte gerdan
  • Liposuction sonrası kalan yağ birikintileri
  • Selülit

Tedaviniz sırasında solüsyon doğrudan yağ tabakalarına ve bağ dokusuna enjekte edilir. Enjeksiyon nispeten ağrısızdır, ancak bazı hastalar uyuşturucu krem ​​kullanmayı tercih eder. İlaç, yağ hücresi duvarını sertleştirmek ve lokalize yağ bölgelerinin parçalanmasını başlatmak için vücudun fizyolojisi ile birlikte kimyasal bir reaksiyon üretir.

Her enjeksiyonun faydaları, tedaviden sonraki üç hafta içinde belli olmalıdır. Tamamen tatmin edici bir sonuç elde etmek için genellikle dört ila altı hafta arayla birkaç tedavi gerekir.

Fatih Mezoterapi 0532 173 4989 Tedavisi Fiyatları
Fatih Mezoterapi 0532 173 4989 Tedavisi Fiyatları

Enjeksiyonda Ne Var?

Kullanılan ana bileşenler arasında fosfatidilkolin, multivitaminler ve salin bulunur. Fosfatidilkolin, soya bitkisinden elde edilen iki doymamış yağ asidi (Linoleik- ve alfa Lionleik asitler) içeren doğal bir lesitindir.

Fosfatidilkolin (PPC) aslında vücudun kendisi tarafından üretilir, ancak vücudun versiyonu doymuş yağ asitlerini (Palmitik-, Oleik- ve Stearik asit) içerir. Tüm hücre zarlarında bulunur ve örneğin 4. aydan itibaren gelişmekte olan fetüsün akciğerlerinde doğal olarak oluşur. Bu durumda palmitik asit ile yüklenir ve akciğerlerin birbirine yapışmasını engelleyerek şişirilmesini ve inmesini sağlar. Yapışmaları önlemek için bağırsaklarda yağlayıcı olarak benzer bir işlevi yerine getirir.

PPC’yi enjekte edilebilir hale getirmek için, aynı zamanda bir deterjan maddesi olması gereken bir çözücüye ihtiyaç duyar; deoksikolik asit, bağırsakta emilim için yağların emülsifikasyonunda kullanılır.

Yağ dokusuna çok ince iğnelerle enjekte edildiğinde, yağ hücresi zarının çift tabakası şişer ve sertleşir ve deterjan görevi gören ajan, yağ hücrelerini nano boyutlu minik küçük yağ parçacıklarına dönüştürerek yağ parçalanmasını başlatır. milimetrenin milyonda biri). Son süreç, yağın tamamen karbondioksit ve suya parçalandığı karaciğerde gerçekleşir.

FATİH İLÇESİ , FATİH MERKEZ , AKSARAY , BALAT , BEYAZIT , CANKURTARAN , CERRAHPAŞA , ÇAPA , ÇEMBERLİTAŞ , CEVİZLİBAĞ , DAVUTPAŞA , EMİNÖNÜ , FENER , FEVZİPAŞA , FINDIKZADE , HASEKİ , KARAGÜMRÜK , KOCAMUSTAFAPAŞA , KÜÇÜKMUSTAFAPAŞA , KUMKAPI , LALELİ, MAHMUTPAŞA , MERCAN , NURİOSMANİYE , SAMATYA , ŞEHREMİNİ , SİRKECİ , SOFULAR , SÜLEYMANİYE SULTANAHMET , TAHTAKALE , TOPKAPI , UNKAPANI , VEFA , YAVUZSELİM , YEDİKULE  MAHALLESİ-SEMTİ