Beyoğlu Mezoterapi 0532 173 4989 Tedavisi Fiyatları

Büyükçekmece Mezoterapinin faydaları nelerdir? 2021 2022 2023

Avrupa’da son derece popüler olmasına rağmen, Mezoterapi Türkiye’de daha az bilinmektedir. Bu şaşırtıcı çünkü dehidrasyon, ince çizgiler ve hatta saç dökülmesi gibi bir dizi cilt sorununu çözmek için kullanılabilir .

Mezoterapi nedir?

Mezoterapi, antioksidanlar, onarım enzimleri, peptitler, amino asitler, bitki bazlı botulinum toksin A ve SNAP 8 gibi biyoaktif bileşenler kullanan benzersiz bir Hyaluronik Asit karışımıdır. Cildi hedeflemek için sıklıkla birleştirilebilen çeşitli Mezoterapi ürünleri vardır. sıkılık, esneklik ve parlaklık. Her karışım cildinize göre uyarlanmıştır.

Mezoterapi, benzersiz bileşenlerden oluşan kokteyli Mezoderm’e (cildin orta tabakası) uygulamak için küçük iğneler kullanır. Bu bileşenler size ve cildinize özel olarak hazırlanmıştır ve benzersiz karışımlar fibroblastlarınızı daha fazla hyaluronik asit, kolajen ve elastin (cildinizin ihtiyacına bağlı olarak) üretmeye teşvik eder ve size gençleşmiş bir yüzeye ve doğal görünen bir yüze sahip daha nemli bir cilt bırakır.

Mezoterapi neyi tedavi edebilir?

Günümüzde mezoterapi, aşağıdakiler dahil çeşitli cilt rahatsızlıklarını tedavi etmek için kullanılmaktadır:

 • cilt gençleştirme
 • cilt gevşekliği
 • gözlerin altındaki koyu halkalar
 • sivilceyi azaltmak
 • solma çatlakları
 • selüliti azaltmak
 • gevşek cildi sıkılaştırmak
 • pigmentli cildi aydınlatmak
 • saç dökülmesine neden olan alopesi tedavisi
Beyoğlu Mezoterapi 0532 173 4989 Tedavisi Fiyatları
Beyoğlu Mezoterapi 0532 173 4989 Tedavisi Fiyatları

Mezoterapinin arkasındaki fikir, zayıf dolaşım ve cilt hasarına neden olan iltihaplanma gibi altta yatan sorunları düzeltmesidir.

Nasıl idare edilir?

Health & Aesthetics’te dünyanın en gelişmiş mezoterapi enjektörü olan U225 Meso Gun kullanıyoruz . Bu, cildin 3 mm altına yumuşak bir şekilde mezoterapi enjekte ederek daha fazla enjeksiyon yapılmasına ve tüm yüz ve boyun için çok daha hızlı bir tedaviye olanak tanır. Bu aynı zamanda geleneksel elle yapılan enjeksiyon tekniğinden çok daha rahattır, yani neredeyse ağrısızdır.

Göz çevresi kullanmak güvenli midir?

U225, özellikle gözler, burun ve dudaklar gibi hassas bölgelerde yüz için ideal bir enjektördür. Vücudun her yerinde kullanılabilmesine rağmen. Maksimum etki için ürünün cilt katmanlarına emilmesini garanti eden binlerce mikro enjeksiyon oluşturur.

Health and Aesthetics’te RRS® HA Eyes olarak bilinen bir ürün kullanıyoruz. Bu, göz çevresindeki cildin görünümünü iyileştirmek için özel olarak formüle edilmiş bir intradermal implanttır. Vitaminler ve antioksidanlar içeren koruyucu bir tamponla ilişkili yeniden emilebilir bir Hyaluronik Asit içerir. Bu, özellikle göz çevresindeki koyu halkaları hedeflemek ve göz çevresini aydınlatmak için tasarlandığı anlamına gelir. Ayrıca:

 • Şişmiş gözleri azaltır
 • Pürüzsüz göz çevresi
 • Cilt elastikiyetini artırır

Hangi sonuçları göreceğim?

Sonuçlar genellikle altı tedaviden sonra ortaya çıkar ve yeni kolajen ve elastin oluşumuyla zamanla artar. Etkiler uzun sürelidir ve tipik olarak yaklaşık 12 ay sürer. Tek bir tedavi olarak mezoterapi kalıcı sonuçlar vermez ve tedaviler başlangıçta 1-2 haftada bir yapılmalıdır. Bu eşsiz Hyaluronik Asit ve vitamin kokteyllerini enjekte ederek mezoterapi, kollajen ve elastin üretimini destekler ve cildin metabolizmasını uyararak daha sağlıklı ve parlak bir cilt üretir.

BÜYÜKÇEKMECE İLÇESİ , BÜYÜKÇEKMECE MERKEZ , 19MAYIS , AHMEDİYE , ALKENT2000 , ATATÜRK , BAHÇELİEVLER , CELALİYE , CUMHURİYET , DİZDARİYE , FATİH , GÜZELCE , HÜRRİYET , KAMİLOBA ,KARAAĞAÇ , KUMBURGAZ , MİMAROBA , MİMARSİNAN , MURATBEY , MURATÇEŞME , SİNANOBA , TEPECİK , TÜRKOBA , ULUS MAHALLESİ-SEMTİ