Beyoğlu Mezoterapi 0532 173 4989 Tedavisi Fiyatları

 Beyoğlu Mezoterapi Ne İçin Kullanılır? 2021 2022 2023

Mezoterapi, bitki özleri, vitaminler, enzimler ve hormonlardan oluşan heyecan verici bir tedavidir. Kozmetik Cerrahi ve Lazer Merkezi, FL bu tekniği takdir eder çünkü fazla yağı giderir, cildi sıkılaştırır ve canlandırır ve daha fazlası. Bu süreci daha iyi anlamanıza yardımcı olmak için geçmişi, tedaviyi ve ne için kullanıldığını, faydalarını ve bu yöntemle ilgili diğer önemli bilgileri tartışacağız. Neler yapabileceğini öğrendiğinizde bizim kadar heyecanlanacağınızı düşünüyoruz!

Mezoterapi Ne İçin Kullanılır?

Bu Uyarıcı Tedavinin Gelişimi ve Evrimi

Bu cilt geliştirici ilaç ilk olarak 1952’de Michael Pistor adlı bir doktor tarafından Fransa’da geliştirildi. Bu tekniği ilk kez uygulamaya koyduğunda asıl amaç, sıkıntılı hastalar için ağrıyı hafifletmek ve vasküler bozuklukları tedavi etmekti. Tedavi yıllar içinde gelişti ve şimdi ciltle ilgili tedaviler ve saç büyümesi için de kullanılıyor.

1958’de Pistor, mezoterapi kelimesini ilk olarak tekniği açıklayan bir yayında kullandı. Buna, çünkü bu tedaviyi mezoderm adı verilen bir deri tabakasını tedavi etmek için geliştirdiği için adlandırdı. Ve dedikleri gibi; gerisi hikaye. Artık bir kişinin görünümünü iyileştirmeye yardımcı olmak için tasarlanmış birkaç güçlü cilt bakımı ve saç büyütme terapisi sağlamak için kullanılıyor.

Bu Terapiyle Tedavi Edilen Koşullar

Her başarılı tedavi gibi, bu seçenek diğerlerinin aksine bazı tedaviler için etkilidir. Mükemmel faydayı görmek için ana alanlar şunlardır:

 • Selülit azaltma
 • İnce çizgi ve kırışıklık azaltma
 • Gevşek cilt sıkılaştırma
 • Vücut şekillendirme
 • Cilt pigmenti aydınlatması
 • Alopesi (saç dökülmesi)
 • Mide yağı aldırma
 • Kalça yağ aldırma
 • Bacaklarda yağ aldırma
 • Kalça yağ aldırma
 • Uyluk yağ aldırma
 • Yüz yağ aldırma
 • Kollarda yağ aldırma
Beyoğlu Mezoterapi 0532 173 4989 Tedavisi Fiyatları
Beyoğlu Mezoterapi 0532 173 4989 Tedavisi Fiyatları

Bu Teknik Nasıl Çalışır?

Sonuç olarak, bu teknik ince iğnelerin kullanımını içerir. Bu iğneler, aynı zamanda mezoderm olarak da bilinen orta tabakadaki deriye birden çok enjeksiyon uygular.

Bu tedavinin temel amacı basit ve anlaşılması kolaydır. Her şeyden çok, cilde zarar veren dolandırıcı nedenlere karşı savaşmak için dolaşımı iyileştirirken gereksiz iltihaplanmayı ortadan kaldırmak için tasarlanmıştır.

Bu Tedavi Neleri İçeriyor?

Biotech, tedavi formülümüzü geliştirmek için tescilli bileşenler kullanır. Tüm hastalarımız için mümkün olan en iyi sonuçları ve mümkün olan en büyük faydayı elde etmek için gençleştirici ve yenileyici bileşenler kullanmaya odaklanıyoruz.

Çoğunlukla, selüliti, fazla kiloları ve çok daha fazlasını ortadan kaldırmak için ustalıkla tasarlanmış aşağıdaki karışımları içeren tedavi karışımları almayı bekleyebilirsiniz. Bu bileşenler şunları içerir:

 • Vitaminler
 • Mineraller
 • FDA onaylı ilaçlar
 • Enzimler
 • Bitki özleri

Bu Yöntem Aşırı Kilo Vermek İçin mi Tasarlandı?

Mükemmel bir dünyada, bu tedavi Amerika’da birçok insanın yaşadığı kilo kaybı krizini başarıyla çözecektir. Ancak mezoterapi
maalesef aşırı kilo kaybını tedavi etmek için tasarlanmadı.

Şüphesiz zaten bildiğiniz gibi, büyük miktarlarda kilo vermek, sağlıklı beslenmeyi ve bol miktarda egzersiz yapmayı gerektirir. Tedavi, istenmeyen yağları ve selüliti belirli alanlardan uzaklaştırmaya kesinlikle yardımcı olabilirken, obeziteyi kontrol altında tutmanıza yardımcı olmak için oluşturulmuş bir kilo verme tedavisi değildir.

Bu Tedavi Selülit Azaltmada Nasıl Yardımcı Olabilir?

Bu tedaviyi kullanarak selüliti azaltmak için, maksimum fayda için 2 ila 4 randevuya gitmeyi bekleyin. Bu randevuların her biri 2 ila 4 hafta arayla yayılır. Haklı olarak daha fazla tedaviye ihtiyaç duyulup duyulmadığı, hedeflenen bölgenin her seansta nasıl yanıt verdiğine bağlıdır.

Unutmayın, her tedavi seansını selüliti azaltmak için tasarlarız, başka bir şey değil. Bu süreç, insanların önemli ölçüde kilo vermelerine yardımcı olmak için yaratılmadı. Bu şekilde selülit azaltma tedavisi için ideal adaylar, vücutlarında simetrik bir şekil oluşturmak için minimum miktarda yağı azaltmak isteyen insanları içerir.

Bu Terapi Yüz Gençleştirme İçin İdeal mi?

Yüzünüzü tazelemeniz ve gençleştirmeniz mi gerekiyor? İster inanın ister inanmayın, yüz gençleştirme kesinlikle bu tedaviyi kullandığımız en popüler terapidir. İnsanlar bunu gerçekten seviyorlar ve süreç tamamlandıktan sonra yüzlerinde harika sonuçlar aldıklarını ve görünüşlerini sevdiklerini hissediyorlar.

Yüz gençleştirme tedavisi sırasında, bu terapiye giren kişi, en iyi sonuçları almak için 2 ila 3 hafta arayla planlanan dört tedaviye ihtiyaç duymayı beklemelidir. Yüzünüzün canlanmış ve gençleşmiş görünmesini istediğiniz için, en iyi faydalardan yararlanmak için tüm tedavileri belirtilen zamanlarda planlamak mantıklıdır.

Alopesi (Saç Dökülmesi) Bu Tedaviyle Tedavi Edilebilir mi?

Alopesi hastası mısınız? Her gün saçını kaybettiğin için stres mi yaşıyorsun? İstenmeyen yağ birikintilerinden ve kırışıklıklardan kurtulmanın yanı sıra bu tedavi harikadır çünkü saç dökülmesine yardımcı olur. Aslında saç derisine ilaçlar, vitaminler, mineraller ve bitki özleri enjekte edilerek saç dökülmesi iyileşir.

Saç dökülmesi için uygun bir tedavi varken hayatınızın geri kalanını alopesi ile geçirmeyin. Bu terapi saç dökülmesinin tedavisinde başarı göstermiştir ve kesinlikle genel görünümünüzü ve görünümünüzü iyileştirmenize yardımcı olabilir.

Bu Tedavi Saç Dökülmesini Nasıl İyileştirir?

Bu tedavi, bu işlem sırasında meydana gelen üç özel şey nedeniyle saç dökülmesini tedavi edebilir. Onlar içerir:

 • Kan dolaşımı iyileştirmeleri
 • Doğrudan saça besin iletimi
 • Saç kökü hormonu dengesizliği düzeltmesi

Bu Tedavi Liposuction’dan Daha İyi Bir Seçim mi?

Geçmişte liposuction’ı düşündünüz ama çok tehlikeli göründüğü için fikrinizi değiştirdiniz mi? Şanslısınız çünkü bu terapi liposuction için daha az invaziv bir cevap ve daha da ucuz. Ucuz ve güvenli tedaviler kesinlikle diğer seçeneklere göre değerlendirilmeye değer.

Tedaviler söz konusu olduğunda, bu, güçlü etkileri deneyimlemek için bir dizi enjeksiyon gerektiren cerrahi olmayan bir prosedürdür. İyileşme minimum düzeydedir, bu nedenle hiçbir ritmi kaçırmadan normal günlük rutininize hemen geri dönebilirsiniz. Bu süreç liposuction gibi hayatınızı tamamen altüst etmeyecektir.

Bu Terapi Yaşlanma Karşıtı Faydalar Sağlıyor mu?

Zamanın ellerini geri çevirmek güzel olmaz mıydı? Yeniden genç görünmek ve hissetmek iyi hissettirmez mi? Bu cilt gençleştirme işlemi, mikro iğneleme ve cilt sıkılaştırmaya benzer sonuçlar veren harika bir tedavidir.

Bu sürecin yaşlanma karşıtı faydalarının rakipsiz olduğunu biliyorsunuz. Birincisi, kalıntıları, kiri temizlemek ve berrak ve muhteşem görünen bir cilt oluşturmak için cildi tamamen temizleyebilir. İkincisi, sivilce izlerini ortadan kaldırabilir ve onlardan tamamen kurtulabilir, böylece bu izlerin bir daha aynada size baktığını görmek zorunda kalmayacaksınız.

Sosyal Yaşamınızı İyileştirmek

Pek çok insan ellerinden gelenin en iyisini hissetmediklerinde sosyal durumlardan kaçınmayı tercih eder. Cildinizin görünüşü konusunda bilinçli veya mutsuzsanız, bir süredir sağlıklı bir sosyal yaşam sürmekten kaçınmış olabilirsiniz. Her şey, bu sürecin sağladığı yaşlanma karşıtı faydaları deneyimledikten sonra değişmek üzere.

Çok geçmeden tekrar sosyal bir kelebek gibi hissedeceksin. Aile üyeleri ve arkadaşlar arasındaki en sıcak partilere, kulüplere ve buluşmalara memnuniyetle katılacaksınız. Rahatsız edici cilt lekeleri ve diğer sorunlar nedeniyle artık evinizde saklanmak istemeyeceksiniz. Kendini topun güzelliği gibi hissedecek ve muhteşem yeni yüzünü göstermeyi seveceksin.

Mezoterapinin 4 Şaşırtıcı Faydası

Bu tedavinin faydaları bu kadar popüler olmasının sebebidir. Haftalara yayılan birden fazla randevuya tamamen değer veriyorlar. Bu tedavinin sağlayacağı harika sonuçları gördükten sonra öldüğünüzü ve cennete gittiğinizi hissedeceksiniz. Göreceğiniz gibi heyecan verici bir ziyafet içindesiniz.

Fayda 1: Cildinizi Güçlü Bir Doz Konsantre Vitaminlerle Şaşırtın

Bu tedavi sırasında enjekte edilen serumun bir kısmı konsantre miktarda güçlü vitaminlerdir. Bu vitaminler, cildi maksimum etkililikle canlandırdığı ve gençleştirdiği bilinen aktif maddeler içerir. Yani bu seçenekle kesinlikle mümkün olan en iyi ve en etkili vitamin dozunu alacaksınız.

Serum, heyecan verici faydalar yaratmak için besleyici vitaminleri ve diğer mineral maddeleri harmanlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Bu bileşenlerin özellikleri, bir kişinin görünümünü iyileştirmeye ve yenilemeye yardımcı olmak için doğada tasarlanmış antioksidanlar, nemlendirici elementler, hyaluronik asit ve diğer aktif elementleri içerir.

Fayda # 2: Losyonlar, İksirler ve Kremlerden Çok Daha Etkili

Uzman Biyoteknoloji ekibimiz, reçetesiz satılan kremler, losyonlar ve diğer seçeneklerle ilgili olarak bu tedavinin farkındadır. En etkili seçimdir çünkü enjeksiyonlar vitamin, mineral ve ilaçların doğrudan cilde girmesini garanti eder. Bu diğer seçimler, etkili olması için gereken deri katmanlarına nüfuz etmez.

Cildi harekete geçirme yetenekleri de kusursuzdur. Kremler ve losyonlar yalnızca cildin dış katmanlarını etkileyebilirken, enjeksiyonlar yağları yok etmek, cilt hücrelerini canlandırmak, elastikiyeti artırmak ve tipik olarak daha genç erkeklerde görebileceğiniz muhteşem görünümlü, parlak bir cilt oluşturmak için katmanların derinliklerine iner. KADIN.

Fayda # 3: Bu Serumlar Özel İhtiyaçları Tedavi Etmek İçin Uyarlanabilir

Yüz gençleştirmeye mi ihtiyacınız var? Ekibimiz bu amaç için uyarlanmış heyecan verici bir serum geliştirdi ve mükemmelleştirdi. Vücudunuzdaki fazla yağı belirli bölgelerde eritmek mi istiyorsunuz? Ayrıca selüliti ortadan kaldırmak ve egzersizin yardımcı olmadığı zorlu bölgelerdeki istenmeyen yağ birikintilerini ortadan kaldırmak için güçlü bir serumumuz var.

Serumlarımızın güzelliği, onları ihtiyaçlarınızı mükemmel şekilde karşılayacak şekilde uyarlayabilmemizdir. Hangi sorunla ya da mücadeleyle karşı karşıya olursanız olun, 2 ila 4 haftalık aralıklarla aralıklarla yerleştirilmiş bir dizi enjeksiyonla, özel probleminizi ortadan kaldırmak için kusursuz bir şekilde formüle edilmiş özel bir karışım oluşturabiliriz.

Fayda # 4: Diğer Terapilere Harika Bir Alternatif Seçenek

Belki geçmişte başka tedavileri düşündünüz ama kendi nedenleriniz için atladınız. Bu seçenek minimal invazivdir ve hayatınızı aksatmaz. Arıza süresi hızlıdır; süreç hızlı işliyor ve pek çok insan inanılmaz sonuçlar elde ettikleri için faydaları seviyor.

Daha önce başka tedavileri düşündüyseniz ancak son saniyede fikrinizi değiştirdiyseniz, kesinlikle bu geçerli seçeneği göz önünde bulundurun. Bu enjeksiyonlar, diğer tedavilerle aynı sonuçları elde etmek için tasarlanmıştır, ancak neredeyse invaziv değildirler, ancak yine de şaşırtıcı derecede iyi çalışırlar.

Mezoterapi Tedavilerine En Kısa Zamanda Başlayın

Nihayet bu heyecan verici tedavi hakkında daha fazla bilgi edinmek için uzman kadromuzdan biriyle oturmaya hazır mısınız? Faydaları şüphesiz bildiğiniz gibi olağanüstüdür ve cildinizde, selülitinizde, yağ birikiminizde ve saçınızda yaşamı değiştiren iyileştirmeler oluşturmanıza yardımcı olabilirler.

BEYOĞLU İLÇESİ , BEYOĞLU MERKEZ , ARAPCAMİİ ,ASMALIMESCİT , BEDRETTİN , BEREKETZADE , BOSTAN , BÜLBÜL , CAMİİKEBİR, ÇATMAMESCİT , CİHANGİR , DOLAPDERE , EMEKYEMEZ , EVLİYAÇELEBİ , FİRUZAĞA , GALATASARAY , GÜMÜŞSUYU , HACIAHMET , HACIHÜSREV , HACIMİMİ , HALICIOĞLU , HASKÖY , HÜSEYİNAĞA , İSTİKLAL , KABATAŞ , KADIMEHMETEFENDİ , KALYONCUKULLUĞU , KAMERHATUN , KAPTANPAŞA , KARAKÖY , KARAMUSTAFAPAŞA , KASIMPAŞA , KATİPMUSTAFAÇELEBİ , KEÇECİPİRİ , KEMANKEŞ , KILIÇALİPAŞA , KOCATEPE , KÜÇÜKPİYALE , KULAKSIZ , KULOĞLU , MÜEYYETZADE , ÖMERAVNİ , ÖRNEKTEPE , PİRİPAŞA , PİYALEPAŞA , PÜRTELAŞ , ŞAHKULU , ŞEHİTMUHTAR , ŞİŞHANE , SURURİMEHMETEFENDİ , SÜTLÜCE , TAKSİM , TARLABAŞI , TEPEBAŞI , TOMTOM , YAHYAKAHYA MAHALLESİ-SEMTİ