Beşiktaş Mezoterapi 0532 173 4989 Tedavisi Fiyatları

Beşiktaş Mezoterapi nedir, nasıl etki eder 2021 2022 2023

Mezoterapi tedavileri ameliyatsızdır ve cildin mezodermal tabakasına hızlı enjeksiyonlar içerir.

Deriye konan sıvı, enjekte edildiği yere bağlı olarak çeşitli şekillerde yardımcı olduğunu iddia ediyor.

Selülit, sivilce ve hatta çatlakların görünümünü azaltmaktan mezoterapi çeşitli sorunlar için idealdir.

Ancak cildinize çok ihtiyaç duyulan bir desteği vermek için de yaygın olarak kullanılır.

O nasıl çalışır?

Enjeksiyonlar vitamin, mineral ve ilaç kokteylidir.

Kan akışının belirli bir bölgeye dolaşımını artırarak, kolajen üretimini uyararak ve hasarlı bağ dokusu alanlarını ele alarak yardımcı olabilirler.

İğneler küçüktür ve etkilenen bölgede birkaç yere enjekte edilir.

İğneler küçük olduğu ve hızlı bir şekilde girip çıktığı için, sözde bu tedavi ağrılı değildir, ancak rahatsızlık olasılığını azaltmak için ilk önce anestezik krem ​​sürülebilir.

Bir saat içinde tamamlanabilir ve daha sonra iyileşme süresine ihtiyacınız yoktur, bu nedenle popüler bir seçimdir.

Mezoterapinin birincil amacı, iyileştirilmiş vücut konturları için yağ birikintilerini eritmektir. Mezoterapi, diğer endikasyonların yanı sıra ağrı tedavisi, selülit tedavisi, saç dökülmesi için de kullanılır.

Beşiktaş Mezoterapi 0532 173 4989 Tedavisi Fiyatları
Beşiktaş Mezoterapi 0532 173 4989 Tedavisi Fiyatları

Farklı tedaviler nelerdir?

Mezoterapi yüzdeki cilde yerleştirilerek donuk ve yorgun bir görünümü canlandırmak yerine yüzün ışıldamasına yardımcı olabilir.

Sivilceden muzdarip olanlar için de faydalı olduğu bildiriliyor.

Ancak, tedavi aynı zamanda çatlakların ve selülitin görünümünü azaltmaya ve selülitli bölgelerdeki yağ depolarını parçalamaya yardımcı olabileceğinden, bu sadece hızlı ve invazif olmayan bir ‘yüz germe’ değildir.Video oynatmakVajina vurgulayıcı artık bir şey – İşte yaptığı şey

Mezoterapi enjeksiyonları midede, uylukta, boyunda, kollarda, sırtta ve vücudun herhangi bir yerinde istenmeyen şişkinlikler olan yağ birikimlerini azaltmak için invaziv olmayan bir yöntem olarak lanse edilmektedir. Mezoterapi enjeksiyonunda kullanılan kesin içerikler standart değildir ve enjeksiyonlar hastanın ihtiyaçlarına göre özelleştirildiği için sağlayıcıdan sağlayıcıya değişir. Tipik olarak enjeksiyon, bir soya fasulyesi özütü olan fosfatidilkolinin yanı sıra bir safra türevi olan deoksikolattan oluşacaktır. Fosfatidilkolin, kalp sağlığına müdahale edebilecek kanda bulunan yağları parçalamak için FDA onaylıdır, ancak başka herhangi bir kullanım için onaylanmamıştır. Mezoterapi enjeksiyonu için diğer yaygın katkı maddeleri arasında vazodilatörler (tedavi alanına kan akışını iyileştirmek için), anti-enflamatuar ilaçlar (herhangi bir şişliği azaltmak için), antibiyotikler, besinler ve enzimler bulunur. Mezoterapi Avrupa’da onlarca yıldır uygulanmasına rağmen, tedavinin etkinliği ile ilgili kapsamlı bilimsel çalışmalar yapılmamıştır. Amerikan Plastik Cerrahlar Derneği, prosedürün güvenliği ve etkinliği hakkında daha fazla veri toplanıncaya kadar hastaların tedaviye karşı dikkatli olmaları gerektiği konusunda uyarıyor. Tedaviyi daha iyi anlamak ve düzenlemek için çalışmalar yapılmaktadır. Enjeksiyondan önce, pratisyen, bir dizi bileşen içerebilen özel bir enjeksiyon kokteyli oluşturmak için hastayı değerlendirecektir. Tedavi bölgesi temizlenecek ve enjeksiyon deri altı yağ tabakasına yerleştirilecektir. Tedavi edilen sorunun ciddiyetine bağlı olarak birkaç seansa ihtiyaç vardır.

BEŞİKTAŞ İLÇESİ , BEŞİKTAŞ MERKEZ , ABBASAĞA , AKATLAR , ARNAVUTKÖY , BALMUMCU , BEBEK , CİHANNÜMA , DİKİLİTAŞ , ETİLER , GAYRETTEPE , KONAKLAR , KURUÇEŞME , LEVAZIM , LEVENT , MAÇKA , MECİDİYE , MURADİYE , NİSPETİYE , ORTAKÖY , SİNANPAŞA , TÜRKALİ , ULUS , VALİDEÇEŞME , VİŞNEZADE , YILDIZ MAHALLESİ-SEMTİ