Bakırköy Mezoterapi 0532 173 4989 Tedavisi Fiyatları

Başakşehir Mezoterapi O nasıl çalışır? 2021 2022 2023

Mezoterapi, cildinizin orta katmanlarına doğal özler, amino asitler, vitaminler ve ilaçlardan ( hyaluronik asit dahil ) oluşan zekice bir kokteyl enjekte etmeyi içerir . Bu özel çözüm hücreleri canlandırır ve bu da ekstra kolajen ve elastin üretimini uyarır – bu, cildinizi taze, sıkı ve sağlıklı kılan sihirli şeydir.

Mezoterapi ayrıca aşırı yağ ile mücadele için mükemmel, cerrahi olmayan bir yöntem olabilir. Formülümüz doğrudan sorunlu bölgelerinize enjekte edildiğinde, yerel metabolizma hızınızı artırarak vücut hücrelerinin yağ depolamasını önler (vücut metabolizmasının vücut yağını yakmakla nasıl bağlantılı olduğunu hepimiz duymuşuzdur, değil mi?) Ve bu da mevcut yağları parçalamaktadır. hücreler. Vücut enjeksiyonları, uyluk, alt kısım, aşk kolları, çift çene ve yağ cepleri gösteren diğer alanlarda bulunanlar gibi lokalize yağ ve selüliti hedef alır.

Liposuction’dan farklı olarak – vücut yağını almak için popüler bir cerrahi yöntemdir – Mezoterapi selülitle başa çıkmak için etkilidir. Aslında liposuction, işlem sonrası fazla deri oluşumuna bağlı olarak sıklıkla mevcut selülitin daha kötü görünmesine neden olur. Mezoterapide doğrudan selülite enjekte ediyoruz, yani tedavi edilen alanlarda çok seçici olabileceğimiz anlamına geliyor. En doğal şekilde selülitte dramatik bir azalma ile pürüzsüz ve pürüzsüz bir cilde sahip olacaksınız. Etkileneceksiniz.

Bakırköy Mezoterapi 0532 173 4989 Tedavisi Fiyatları
Bakırköy Mezoterapi 0532 173 4989 Tedavisi Fiyatları

Tedavinin işe yaraması ne kadar sürer?

Sadece bir seanstan sonra cildin daha nemli ve tonlanmış olduğunu fark edeceksiniz. Ancak zamanla cilt tonu daha da parlak ve dengeli hale gelecek ve yüzünüz ve boynunuz giderek daha canlı ve gençleşmiş görünecektir.

Kesinti süresi nedir?

Mezoterapi ameliyatsız bir işlemdir, yani hastanede yatış ve genel anestezi yoktur. Sonuç olarak, neredeyse hiçbir kesinti süresi de yoktur. Küçük morluklar görünebilir, ancak hızla azalır.

Acıtır mı?

Enjeksiyonlar sırasında kesinlikle minimum rahatsızlık olmasını sağlamak için tedaviden önce lokal anestezik krem ​​uygulanabilir. Bununla birlikte, çoğu hasta prosedürü son derece iyi tolere eder.

Kaç tedaviye ihtiyaç vardır?

İdeal olarak Mezoterapi, dört ila altı seanslık paketler halinde satın alınmalıdır. Bunlar bir ila iki haftalık aralıklarla yapılabilir. Optimum etkinizi elde ettiğinizde, sonuçları korumak için yılda yaklaşık iki tedavi uygulamanızı öneririz.

Konsültasyonunuz ve devam eden bakım sonrası bakımınız sırasında, endişelerinizden herhangi birini ele alacağız ve kişiselleştirilmiş bir tedavi planı hazırlayacağız, böylece mümkün olan en iyi sonuçları alacağınızdan emin olabilirsiniz

BAŞAKŞEHİR İLÇESİ , BAŞAKŞEHİR MERKEZ , ALTINŞEHİR , ATIŞALANI , BAHÇEŞEHİR , GÜVERCİNTEPE , İKİTELLİ ,  KAYABAŞI , MEHMETAKİF , ONURKENT , OYAKKENT , ŞAHİNTEPE , ŞAMLAR , ZİYAGÖKALP MAHALLESİ-SEMTİ