Bağcılar Mezoterapi 0532 173 4989 Tedavisi Fiyatları

Bağcılar Mazoterapi Faydaları, Prosedürü  2021 2022 2023

Bu, doktorun mezoterapi cildinize enzimleri, hormonları ve vitaminleri sıkılaştırmak ve gençleştirmek için çok ince iğnelerle enjeksiyonlar kullandığı bir prosedürdür. Bu prosedür ilk olarak Fransa’da Dr. Michel Pistor tarafından tıbbi koşulların neden olduğu ağrıyı hafifletmeye yardımcı olmak için icat edildi. Ancak daha sonra kozmetik dermatolojide yağ aldırma için (genellikle liposuctiona alternatif olarak) kullanıldı.

Mezo ” terimi orta anlamına gelir. Bu tedaviye mezoterapi denir çünkü ince iğneler cildinizin orta tabakasına enjeksiyon yapmak için kullanılır. Bu tedavinin tüm fikri, cilt hasarına neden olan iltihaplanma ve zayıf dolaşım gibi altta yatan sorunları tedavi etmekti ( 1 ).

Mezoterapi genellikle aşağıdakiler gibi çok çeşitli cilt sorunlarını ele almak için kullanılır:

  • Pigmentasyon
  • Cilt germe
  • Selülit azaltma Çizgiler ve kırışıklıklar
  • Yüz, kollar, uyluklar, mide, kalçalar ve bacaklardan yağ alınması
  • Alopesi
Bağcılar Mezoterapi 0532 173 4989 Tedavisi Fiyatları
Bağcılar Mezoterapi 0532 173 4989 Tedavisi Fiyatları

Bu prosedürün birçok faydası vardır.

1. Cildiniz Vitamin ve Diğer Bileşenlerden Yüksek Konsantre Alır

Yüksek konsantrasyonda serum, vitamin ve güçlü bileşenlerin diğer besleyici karışımları cildinizin tazelenmiş ve gençleşmiş hissetmesini sağlar. Doğru yapıldığında mezoterapi, ürünlerin cildinize düzgün bir şekilde ulaştırılmasını sağlar.

2. Pahalı Ameliyatlara Alternatif Olabilir

Yaşlanma karşıtı cilt rutininizin bir parçası olabilir ve diğer prosedürlere ve plastik ameliyatlara göre daha az invaziftir. Daha iyi görünmek için bıçağın altına girmenize gerek yok. Konsantre serumlar iğnelerle cildinize ulaştırılır ve doğal görünümlü, sağlıklı bir cilde kavuşursunuz. Ayrıca, kesinti de yoktur.

3. Birden Fazla Cilt İhtiyacını Karşılayabilir

Yaşlanma karşıtı bir çözüm arıyor ya da cildinizin parlaklığını artırmak istiyorsanız, cildiniz için özelleştirilmiş içerikler alacaksınız. Cilt bir enerji artışı kazanır ve ilk seanstan hemen sonra gözle görülür sonuçlar görebilirsiniz.

4. Cildinizi Aydınlatır

İçeriğe bağlı olarak mezoterapi, yaşlılık lekeleri, pigmentasyon ve melazma gibi cilt sorunlarını çözebilir. Yüzünüzü aydınlatabilir ve hatta ten renginizi değiştirebilir.

5. Cildinizi Nemli Tutar

Mezoterapi ayrıca cildin nem içeriğini artırmaya ve dolgun, sıkı ve sağlıklı görünmesine yardımcı olabilir.

Mezoterapi karmaşık bir süreç değildir. Bununla birlikte, dermatoloğunuzla ilk konsültasyona gitmeniz ve endişelerinizi tartışmanız gerekir. Cildinizin ihtiyaçlarını ve ihtiyaç duyabileceği bileşen türlerini anlayan en iyi kişidir.

Tedavinizin yoğunluğuna ve kullanılan bileşenlere bağlı olarak seans sayısı değişebilir. Tedaviler genellikle özelleştirilir. İşte prosedür sırasında tam olarak ne olduğuna dair kısa bir genel bakış.

BAĞCILAR İLÇESİ , BAĞCILAR MERKEZ , BAĞLAR , BARBAROS , ÇINAR , DEMİRKAPI , FEVZİÇAKMAK , GÖZTEPE , GÜNEŞLİ , HÜRRİYET , İNÖNÜ , KAZIMKARABEKİR , KEMALPAŞA , KİRAZLI , MAHMUTBEY , SANCAKTEPE , YAVUZSELİM , YENİGÜN , YILDIZTEPE , YÜZYIL MAHALLESİ-SEMTİ