Avrupa Yakası Mezoterapi 0532 173 4989 Tedavisi Fiyatları

Avrupa Yakasında Mezoterapi Merkezi Nerede 2021 2022 2023

Y kuşağı, yaşlanmayı, daha önce gerçekleşen bebek boomer mezoterapi neslinden farklı bir şekilde ele alıyor. Bu nesil, yaşlanmayı engellemek için enjekte edilebilir maddeler veya gizlemek için makyaj yapmak gibi anında düzeltmeler istiyor . Annelerimizin yüz kremi satın almak için para biriktirebilecekleri yerlerde, bu genç nesil kazançlarını niş cilt bakımı markalarına ve kısa sürede kanıtlanmış sonuçlar veren tedavilere harcıyor. Dün her şeyi isteyen nesil biziz, öyleyse neden kremin çalışmasını bekleyesiniz? Bu, bir cilt bakımı rutinine yatırım yapmadığımız anlamına gelmez; sadece mükemmel cilt adına onu yükseltmeye hazırız.

Hiçbir şey yasak, olması dermarolling veya dermaplaning , botoks veya hafif ve lazer cilt bakımı . Ancak parlayan cilt ten rengi olduğundan (ütülenmiş yüzlerde bir sabitleme yerine), gittikçe daha fazla insan mezoterapiye dönüyor; bu, bir kokteylin cilde moral vermesi ve desteklenmesi amaçlanan bir iğne aracılığıyla verildiği bir tedavi. ten rengi. İğnelerin dahil olmasına rağmen, Botoks ve dolgulardan daha az istilacı hissettiriyor ve bunlar düzensiz çizgilerle ve yumuşak suratlardan daha az mücadele ederken, bu tüm cilde çok ihtiyaç duyulan yaşamı veriyor.Mezoterapinin ışıltı artırıcı güçleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için kaydırmaya devam edin.

Mezoterapi Nedir ve Nasıl Çalışır?

Mezoterapinin nasıl çalıştığını açıklamak için Londra’nın en çok talep gören cilt uzmanlarından biri olan . “Bu, deri yüzeyine küçük enjeksiyonlar içeren bir prosedür” diyor. “Bu enjeksiyonlar, yaşla birlikte azalan hyaluronik asit gibi ciltte doğal olarak bulunan vitaminler, mineraller ve diğer bileşenlerin bir kombinasyonunu içerir. Uygulanabilen farklı mezoterapi türleri vardır. kollajen kaybı, saç dökülmesi, selülit ve hatta aşırı yağ. “

Avrupa Yakası Mezoterapi 0532 173 4989 Tedavisi Fiyatları
Avrupa Yakası Mezoterapi 0532 173 4989 Tedavisi Fiyatları

Mezoterapi Cildinizi Daha İyi Çalışmaya Başlar mı?

 Evet. Fiziksel teknik, fibroblastları yeni kolajen ve elastin üretmeye teşvik ediyor,” diye açıklıyor Prenna-Jones. “Daha sonra fibroblastları, besleyici maddelerden yoksun olarak düşünün – hyaluronik asit, vitamin, mineraller, esansiyel amino asitler, büyüme faktörleri, kök hücreler vb. – Daha sonra fibroblastlara vermek istediğiniz besinleri hastanın ihtiyaçlarına göre uyarlayabilirsiniz yaş.”

Mezoterapi Çizgiler ve Kırışıklıklar İçin Yardımcı Olabilir mi?

“Evet ve hayır. Botox, hareketin neden olduğu dinamik kırışıklıklar, kırışıklıklar üzerinde çalışır, bu nedenle bu tür kırışıklıklar her zaman en iyi Botox ile tedavi edilir,” diye açıklıyor Prenna-Jones. “Mezoterapi, Botoksun kullanıldığı cildin dokusunu iyileştirecektir. Dolgu olmadığı için hacim kaybının yerini tutamaz ancak dolgunun ömrünü uzatacak ve hacim kaybı olan yerlerde kolajen ve elastini uyaracaktır. bu nedenle yüzdeki dolgunluğu iyileştirir. Mezoterapi, dik dudak çizgileri, kuru susuz dudaklar ve hastaların ağza bitişik ve elmacık kemikleri altında aldığı barkod kırışıklıkları için mükemmeldir. “

Acıtır mı?

“Acı derken neyi kastettiğinize bağlı! Ağrısız değil ama gerçekten rahatsız da değil. Hastalar tedaviden 30 dakika önce gelirler ve ağrıyı azaltmak ve tedavi sonuçlarını iyileştirmek için estetik krem ​​ve kırmızı ışık uygulanır.”