Avcılar Mezoterapi 0532 173 4989 Tedavisi Fiyatları

Avcılar Mezoterapi Tedavisi Nedir?  2021 2022 2023

Mezoterapi tedavisi, vücudunuzdaki selülit , fazla kilo, vücut şekillendirme ve yüz / boyun gençleştirme gibi sorunlu bölgelerin azaltılmasına yönelik cerrahi olmayan kozmetik bir çözümdür . Çeşitli türde FDA onaylı ilaçlar, vitaminler ve mineraller içeren çok sayıda enjeksiyon yoluyla uygulanır .

– Deri altındaki yağ ve doku tabakası olan mezodermin içine verilir.
– Enjeksiyonun içerik karışımı, her bir benzersiz duruma ve tedavi edilecek spesifik alana göre değişir.
– Mezoterapi ayrıca hem erkeklerde hem de kadınlarda ağrının azaltılmasına ve saç dökülmesinin yenilenmesine yardımcı olabilir .

Bu bir Devrim!

Liposuction ile ilişkili anlık kilo kaybı sonuçları mezoterapi tedavilerinin sonuçlarıyla karşılaştırılamaz. Liposuction, yağ azaltma için açık ara en etkili ve en hızlı yöntemdir; ancak mezoterapi daha ucuzdur ve daha az invazivdir.

Avcılar Mezoterapi 0532 173 4989 Tedavisi Fiyatları
Avcılar Mezoterapi 0532 173 4989 Tedavisi Fiyatları

Mezoterapi ve Liposuction

– Mezoterapi, enjeksiyon öncesi bölgeye uygulanan anestezik kremlerin kullanılması nedeniyle nispeten ağrısız bir işlemken, liposuction genellikle ameliyat sonrası ve takip eden iyileşme haftalarında biraz ağrıya neden olur.

– Mezoterapi hemen hemen hiç iz bırakmaz, ancak bölgede birkaç gün şişlik ve hafif morluklar görünebilir; liposuction, orta ile şiddetli arasında değişen yara izlerine neden olabilir.

– Mezoterapi ile sedasyon gerekmez ve hasta tedaviden birkaç dakika sonra ofis dışına çıkabilir.

Amerika Birleşik Devletleri için yeni olmasına rağmen, mezoterapi Fransa’da son 30-40 yıldır yaygın olarak kullanılmaktadır. ABD’deki incelemeler tartışmalı olsa da olağanüstüdür, çünkü pek çok doktor kozmetik cerrahinin daha iyi bir seçenek olduğuna kesin olarak inanmaktadır.

Aşağıdaki taslak, her mezoterapi tedavisinin neleri içerdiğinin standart bir tahminidir
(enjeksiyon sayısı ve ilaç miktarı hastadan hastaya değişir) :

Yağ Azaltma / Kilo Kaybı: Genellikle 2 ila 4 haftalık aralıklarla 2 ila 4 tedavi (enjeksiyon) gerekir. Sorunlu alana bağlı olarak prosedür sayısı artabilir. Kilo vermeye yönelik mezoterapi tedavileri ciddi değişiklikler yaratmadığından, genellikle vücut şekillendirmede olduğu gibi belirli bölgelerde biraz yağ azaltımı gerektiren hastalar için önerilir.

Selülit Azaltma: 3 ila 4 haftalık aralıklarla yaklaşık 3 ila 4 tedavi gereklidir. Selülit tedavisi mezoterapi seçeneklerinden en az etkili olanı olsa da, yine de hafif derecede selülit ile baş etmede başarılıdır.

Alt Blefaroplasti: 6 haftalık aralıklarla 1 veya 2 tedavi önerilir (ikinci tedavinin gerekli olmadığı zamanlarda). Alt Göz Belfaroplasti için hasta işlemden önce kortizon almalıdır ve şişlik muhtemelen 6 haftaya kadar sürebilir.

Yüz Gençleştirme: 2 ila 3 haftalık aralıklarla 4 uygulama gereklidir. Memnun hastalar yüz görünümlerinde önemli bir iyileşme fark ettikleri için en popüler mezoterapi tedavilerinden biridir.

Söylemeye gerek yok, mezoterapi tedavileri kalıcıdır. Pek çok insan bu basit, ameliyatsız prosedürü kollarına … veya uyluklarına … veya yüzüne kabul ediyor.

AVCILAR İLÇESİ , AVCILAR MERKEZ , AMBARLI , CİHANGİR , DENİZKÖŞKLER , FİRÜZKÖY , GÜMÜŞPALA , PARSELLER , TAHTAKALE , ÜNİVERSİTE , YEŞİLKENT MAHALLESİ-SEMTİ