Anadolu Yakası Mezoterapi 0532 173 4989 Tedavisi Fiyatları

Anadolu Yakası Mezoterapi nedir? Nerelerde Yapılır. 2021 2022 2023

Pürüzsüz, mezoterapi yontulmuş özellikler arzusu yaygın bir sorundur. Yüz cildinizi düzeltmek için birçok seçenek varken, bu spesifik hedefler için geri kalanların üzerinde öne çıkan biri mezoterapidir.

Mezoterapi nedir?

Mezoterapi, mikro dolaşımı iyileştirmek, yağ hücrelerini azaltmak ve küçültmek, lifli bağ dokularını (genellikle selülit olarak bilinir) çıkarmak ve lenfatik drenajı desteklemek için kullanılan minimal invaziv bir enjeksiyon tedavisidir.

Mezoterapi tedavisi sırasında, vitaminler, mineraller, amino asitler veya selülit ve ciltte çukurlaşmaya katkıda bulunan nedenleri ortadan kaldıran ilaçlar dahil olmak üzere tedavi alanına doğal bileşenler enjekte edilir.

Bu seri enjeksiyonlar titizlikle cilt yüzeyinin hemen altına yerleştirilir.

Anadolu Yakası Mezoterapi 0532 173 4989 Tedavisi Fiyatları
Anadolu Yakası Mezoterapi 0532 173 4989 Tedavisi Fiyatları

Mezoterapi ile Ne Beklemeli?

Hastadan hastaya değişen estetik hedeflerinize ulaşmak için gereken tedavi sayısını belirlemek için doktorlarımızdan biriyle görüşmeniz  gerekir.

Ortalama olarak, bir hasta 10 ila 15 seri enjeksiyon gerektirir. Tedavi, özellikle diğer cilt gençleştirme tedavileri ile birleştirildiğinde etkileyici uzun süreli sonuçlar sağlarken minimum rahatsızlık ile ilişkilendirilir .

Mezoterapi ne kadar sürer?

4-6 mezoterapi tedavisi ile hastalar, önerilen tedavi süreci tamamlandıktan sonra sonuçların 12 ila 18 ay sürmesini bekleyebilirler.

Optimal sonuçlar için, hastaların istenen görünümlerini korumak için tedavilere devam etmelerini tavsiye ederiz.

Mezoterapinin yan etkileri nelerdir?

Mezoterapinin yan etkileri birkaç istisna dışında çok hafiftir. Genel olarak, hastalar zirkonyum enjeksiyon bölgesinde hafif morarma, şişme ve cimrilik bekleyebilirler.

Nadir durumlarda mezoterapi ile alerjik reaksiyonlar ve enfeksiyon meydana gelebilir. Herhangi bir ciddi rahatsızlık hissederseniz, daima dermatoloğunuza başvurun. https://zirkonyumdisfiyat.com/